Seznam článků Seznam článků

Zpět na celou stránku

Ranní GBP/USD - Úterý 12.3.2019

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.
 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m30


Včerejší fundamenty dodaly Libře proti USD energii k více než 320 pipovému růstu. Je zajímavé, jak cena respektovala vyznačené úrovně.


GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1


Po včerejším růstu, kdy graf GBP/USD uzavřel relativně blízko svého denního maxima, by byl další růst pravděpodobný. Pozor na dnešní vyhlašování fundamentálních výsledků, které vyjdou v 10:30 - hrubý domácí produkt a průmyslová produkce ve Velké Británii a odpoledne ve 13:30 a 13:45 vyhlašování CPI v USA.

Úspěšné obchodování přeje


Autor: Rudolf Munzig, Bossa

UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam