Seznam článků Seznam článků

Zpět na celou stránku

Ranní GBP/USD - Čtvrtek 14.3.2019

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

Včerejší obchodní seance měla pro GBP pozitivní vývoj a denní rozsah činil téměř 320 pips. Záměrně jsem zvolil ke včerejšímu dni obrázek na timeframu m15, abyste podrobněji viděli jak se cena na vyznačených úrovních chovala a jaké svíčkové formace tvořila.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe m30

Dnes je docela pravděpodobné, že GBP/USD bude pokračovat ve včerejším nastoleném směru. Každopádně obezřetnosti není nikdy nazbyt a v nejisté době okolo BREXITu už vůbec ne.


Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam