Seznam článků Seznam článků

Zpět na celou stránku

Ranní GBP/USD - Úterý 14.5.2019

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15


Střední žlutá zóna odolávala jako support několik dní a teprve až včera byla prolomena. Cena s poté vydala celkem přesně k další rezistentní úrovni.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

Dnes v 10:30 pozor na vyhlašování míry nezaměstnanosti ve Velké Británii a také indexu průměrného výdělku. Následně v 14:30 vyjde z USA údaj o maloobchodních tržbách. S cenovými úrovněmi zatím není třeba hýbat. Střední žlutá úroveň by se mohla proměnit se support na rezistenci. Vše nám napoví cena, tak se nechme překvapit.

 


Úspěšné obchodování přeje
Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam