Seznam článků Seznam článků

Zpět na celou stránku

Ranní GBP/USD - Středa 3.7.2019

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

Během včerejšího dne britská měna  vůči dollaru mírně oslabila a sestoupila pouze o jeden vyznačený support níže.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

Máme zde opět první středu v měsíci a s ní přicházejí důležité výsledky z USA a Velké Británie jako je třeba index PMI za služby v 10:30 z Velké Británie, dále ve 14:15 ADP report zaměstnanosti mimo zemědělství v USA a v 16 hodin nevýrobní index PMI-ISM z USA. Je možné, že se zprávou z USA přijde větší volatilita, takže buďte raději ostražitější. Cenové úrovně ponechávám beze změny. Předchozí dno ze dne 18.6.2019 se nachází jen o dva levely níže a je docela pravděpodobné, že by tam mohl zamířit kurz GBP/USD v případě negativního vývoje pro GBP.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam