Týdenní technický videokomentář, dnes s Volume Profile
Trhy jsou od ranního open v dobré náladě. Indexy spolu s ropou rostou a negativní sentiment z páteční seance se prozatím neopakuje.
Za dobrou náladou stojí pravděpodobně nová data z Číny, která pozitivně překvapila, a to jak z výrobního, tak z nevýrobního sektoru. Více v dnešním videu.
Lépe než očekávaný výsledek PMI z výrobního sektoru hlásí také Británie.
Co nás dnes čeká
V 15:00 lze očekávat zvýšenou volatilitu na měnových párech s eurem, nebo na indexu DAX. Projev totiž bude mít prezidentka ECB Lagarde, která není ve funkci tak dlouho, aby se její kroky daly jakkoli předvídat.
V 15:45 a v 16:00 může PMI z výrobního sektoru ze Spojených států podpořit růst akciových indexů a doplnit tak dobrá data z Číny a z Británie.
Týdenní videokomentář technické analýzy - dnes speciálně s Volume Profile a méně s COT
Autor: Mgr. Petr Plecháč, Analytik Bossa
Tento článek má pouze informativní a edukativní charakter. V žádném případě neslouží jako investiční či obchodní doporučení.