Seznam článků Seznam článků

Zpět na celou stránku

Ranní GBP/USD - Pondělí 13.1.2020

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.


GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

Páteční pohyby na měnovém páru GBP/USD byly bočního charakteru s nízkou volatilitou okolo 50 pipů. Střední žlutá úroveň opět odolala jako rezistence a potvrdila své správné umístění.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

První pracovní den nabídne pro měnový pár GBP/USD hned na úvod data z britské ekonomiky. V 10:30 jimi budou britský hrubý domácí produkt a průmyslová produkce. Výsledky zřejmě podle očekávání nebudou nijak oslnivé a to včetně medvědího naladění na týdenním grafu moc dobře pro britskou libru nevypadá. 


Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam