Seznam článků Seznam článků

Zpět na celou stránku

Ranní GBP/USD - Pátek 7.2.2020

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.


GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

Supportní zóna 1,2981 až 1,2989 se během včerejší obchodní seance změnila na zónu rezistence a britská měna pokračovala v sestupu. Denní range byla přijatelných cca 60 pips.


GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

Dnešní vývoj na měnovém páru GBP/USD se zřejmě bude odvíjet od výsledků z amerického trhu práce, které budou zveřejněny ve 14:30 odpoledne. Prognózy a odhady nevyznívají zatím příliš lichotivě z čehož by mohla britská měna získat. Střední žlutá roveň sestoupila o dvě úrovně níže. Ostatní vyznačené zóny zůstávají na původních místech. Za povšimnutí stojí prolomení supportní úrovně okolo hodnoty 1,2984, ze které v se minulosti spouštěly razantní shorty.Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam