Seznam článků Seznam článků

Ranní GBP/USD - Pondělí 3.6.2019

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

Během páteční obchodní seance se měnový pár GBP/USD nejprve odrazil od střední žluté úrovně a oslaboval až do 14. hodiny, kdy otočil směr. Britská libra poté smazala své ztráty vůči USD a ještě přidala lehce trochu do plusu. Dokonce překonala střední žlutou rezistentní zónu.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

Na dnešní den je připraveno v 10:30 vyhlášení výrobního indexu PMI z Velké Británie a dále pak ve 14:15 ADP report nezaměstnanosti USA a ještě také v 16 hodin výrobní index PMI-ISM. Očividně se stále nacházíme v downtrendu, ale menší korekce mohou přijít. Vyznačené cenové úrovně zůstávají stále platné.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení. 

zpět na seznam

Quote box Quote box

Kotace

instrument nabídka poptávka změna
USDCZK 22.006 22.036 -0.061
EURUSD 1.18351 1.18367 0.00220
FOIL 42.14 42.20 -0.18
FGOLD 1 951.45 1 951.95 -11.40
více