Seznam článků Seznam článků

Ranní GBP/USD - Středa 5.6.2019

Autor: Rudolf Munzig, BOSSA

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. 

GBP/USD - jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

V úterý měnový pár GBP/USD opět rostl. Hlavní příčinou bylo oslabování USD. Očekávání snížení úrokových sazeb FEDem narůstá a zároveň nejistota okolo BREXITu přetrvává.

GBP/USD - cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

Nacházíme se uprostřed pracovního týdne a nejdůležitějšími zprávami v kalendáři jsou pro dnešek index PMI za služby v 10:30 z Velké Británie a v 16 hodin nevýrobní index PMI-ISM z USA. Je možné, že se zprávou z USA přijde větší volatilita, takže buďte ostražití. Cenové úrovně ponechávám beze změny, jen střední žlutou zónu jsem posunul o několik levelů výše.

Úspěšné obchodování přeje

Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

zpět na seznam

Quote box Quote box

Kotace

instrument nabídka poptávka změna
USDCZK 22.006 22.036 -0.061
EURUSD 1.18351 1.18367 0.00220
FOIL 42.14 42.20 -0.18
FGOLD 1 951.45 1 951.95 -11.40
více