Drobečková navigace Drobečková navigace

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Manuál ovládání platformy MetaTrader 4 pro začátečníky

Postup jak si naistalovat platformu MetaTrader 4 a založit Demo účet

Kariéra v Bossa

Investiční společnost Bossa vstoupila na český trh v roce 2012 s nabídkou online investování na finančních trzích, převážně na trhu Forex. Za touto společností stojí v Polsku velká finanční skupina s dvacetiletou tradicí pod zkratkou DM BOŚ (Makléřský dům Banky ochrany životního prostředí).

V současné době hledáme kolegyni/kolegu na pozici:

Externí finanční Analytik

Zajímáte se o obchodování na finančních trzích – Forexu?

Je psaní článků Vaším koníčkem a rádi byste si přivydělali tvorbou analytických článků?

Tato pozice je vhodná i pro studenty VŠ s ekonomickým zaměřením.

Náplň práce:

  • Psaní analytických článků (četnost 5-8 článků týdně)

Co požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou; VŠ s ekonomickým zaměřením (výhodou)
  • Aktivní obchodování (velkou výhodou)
  • Výbornou znalost ČJ - slovem i písmem
  • Schopnost samostatně pracovat
  • Časová flexibilita

Co nabízíme:

  • Dohoda o provedení práce
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Práce z pohodlí domova
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Nástup ihned nebo dohodou

Vaše CV spolu s motivační analýzou zasílejte na e-mail: office@bossa.cz