Drobečková navigace Drobečková navigace

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Manuál ovládání platformy MetaTrader 4 pro začátečníky 

Postup jak si naistalovat platformu MetaTrader 4 a založit Demo účet

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Představenstvo a dozorčí rada

Hlavní devizou DM BOŚ  jsou především lidé - tým více než 200 odbornků pod vedením odpovědných členů představenstva a dozorčí rady.

 

Představenstvo společnosti:

 

  • Radosław Olszewski - předseda představenstva

Je absolventem oboru Doprava Varšavské technické univerzity.Poté pokračoval postgraduálním studiem MBA na Vysoké škole správy a managementu. Absolvoval i další postgraduální studium, tentokrát na fakultě Komerčního bankovnictví Varšavské vysoké školy ekonomických studií. Od roku 1992 je registrován jako licencovaný burzovní makléř. Svou profesní dráhu začal u obchodníka s cennými papíry  Polski Bank Rozwoju SA. V roce 1994 se stal spoluzakladatelem, akcionářem a členem představenstva Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA.

 

Od roku 1996 nepřetržitě působí jako předseda představenstva společnosti DM BOŚ SA.

 

  • Elżbieta Urbańska – členka představenstva společnosti
     

Vystudovala ekonomickou fakultu na univerzitě Marie Curie Sklodowské v Lublinu a dále pokračovala na postgraduální studium účetnictví na univerzitě AGH "Akademia Górniczo-Hutnicza". Zúčastnila se řady školení v oblasti risk managementu, mezinárodních standardů účetního výkaznictví a managementu. Od roku 1999 působila jako hlavní účetní v Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA a následně od roku 2001 je členkou představenstva společnosti, odpovědnou za oblast risk managementu a účetnictví.

 

Na činnost DM BOŚ S.A. dohlíží dozorčí rada v následujícím složení:

  • dr hab., prof. nadzw. Konrad Raczkowski – předseda dozorčí rady
  • Bogusław Adam Białowąs - člen dozorčí rady
  • Piotr Wojciech Bielarczyk - člen dozorčí rady
  • Tomasz Piotr Miszczuk - člen dozorčí rady

 

DM BOŚ S.A. (Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna, organizační složka Česká republika) podléhá dohledu České národní banky stejně jako další subjekty tvořící seznam obchodníků s cennými papíry.