Drobečková navigace Drobečková navigace

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Manuál ovládání platformy MetaTrader 4 pro začátečníky 

Postup jak si naistalovat platformu MetaTrader 4 a založit Demo účet

Webový obsah - zobrazení Webový obsah - zobrazení

Představenstvo a dozorčí rada

Hlavní devizou DM BOŚ  jsou především lidé - tým více než 200 odbornků pod vedením odpovědných členů představenstva a dozorčí rady.

 

Představenstvo společnosti:

 

  • Radosław Olszewski - předseda představenstva

Je absolventem oboru Doprava Varšavské technické univerzity.Poté pokračoval postgraduálním studiem MBA na Vysoké škole správy a managementu. Absolvoval i další postgraduální studium, tentokrát na fakultě Komerčního bankovnictví Varšavské vysoké školy ekonomických studií. Od roku 1992 je registrován jako licencovaný burzovní makléř. Svou profesní dráhu začal u obchodníka s cennými papíry  Polski Bank Rozwoju SA. V roce 1994 se stal spoluzakladatelem, akcionářem a členem představenstva Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA.

 

Od roku 1996 nepřetržitě působí jako předseda představenstva společnosti DM BOŚ SA.

 

  • Elżbieta Urbańska – členka představenstva společnosti
     

Vystudovala ekonomickou fakultu na univerzitě Marie Curie Sklodowské v Lublinu a dále pokračovala na postgraduální studium účetnictví na univerzitě AGH "Akademia Górniczo-Hutnicza". Zúčastnila se řady školení v oblasti risk managementu, mezinárodních standardů účetního výkaznictví a managementu. Od roku 1999 působila jako hlavní účetní v Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA a následně od roku 2001 je členkou představenstva společnosti, odpovědnou za oblast risk managementu a účetnictví.

 

Na činnost DM BOŚ S.A. dohlíží dozorčí rada v následujícím složení:

  • Wojciech Hann – předseda dozorčí rady
  • Marta Bieńczyk - vice-president dozorčí rady
  • Maciej Mucha - člen dozorčí rady
  • Joanna Muczyńska - člen dozorčí rady
  • Tadeusz Wyrzykowski člen dozorčí rady
  • Rafał Żebrowski člen dozorčí rady

 

DM BOŚ S.A. (Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna, organizační složka Česká republika) podléhá dohledu České národní banky stejně jako další subjekty tvořící seznam obchodníků s cennými papíry.